تخصیص ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار به شوشتر و گتوند

این اعتبار براى توسعه بخش هاى مختلف از جمله کشاورزى و عمرانى در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شوراى اسلامى از تخصیص مبلغ ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان های شوشتر و گتوند خبر داد.

به گزارش سفیر شوشتر،حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمى اعلام کرد: معاونت برنامه ریزى و نظارت راهبردى رییس جمهورى مبلغ ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان های شوشتر و گتوند برای توسعه بخش های مختلف از جمله کشاورزی و عمرانی تخصیص داد.

وى با اشاره به اعتراض مجمع نمایندگان استان نسبت به کمبود اعتبارهاى مناطق محروم،گفت: خوش بختانه این اعتبار براى توسعه بخش هاى مختلف در سطح شهرستان های شوشتر و گتوند از سوى معاونت برنامه ریزى و نظارت راهبردى رییس جمهورى تحت عنوان ماده ۱۸۰ برنامه پنجم توسعه کشور تخصیص یافته است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شوراى اسلامى، تصریح کرد: مجمع نمایندگان خوزستان نسبت به کمبود اعتبارات اعتراض بسیارى داشتند که در نهایت نقد آن به تمام مناطق محروم رسید به طورى که پس از برگزارى نشست هاى متعدد، مقرر شد: اعتبارهایى به عنوان ماده ۱۸۰ به نمایندگان مجلس به منظور توسعه نقاط محروم و نیاز به کار بیشتر تخصیص یابد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، اظهار داشت: به طور حتم این میزان اعتبار در بخش هاى مختلف کشاورزى، عمران و راه هاى روستایى، بهسازى معابر روستایى، توسعه و تکمیل شهرک هاى صنعتى، بخش ورزش جوانان با افزایش فضاهاى ورزشى، توسعه و تکمیل فضاهاى آموزشى و مدارس و دبیرستان هاى شهرستان  های شوشتر و گتوند استفاده خواهد شد.

سادات ابراهیمى،افزود: به طور حتم تخصیص این میزان اعتبار مى تواند کمک بسیار خوب و ارزنده اى براى پرژه هاى عمرانى شهرستان های شوشتر و گتوند باشد.

وى، با اشاره به پروژه ساخت پل رودخانه شور عقیلى گتوند، ادامه داد: این میزان اعتبار براى ساخت پل رودخانه شور عقیلى گتوند استفاده خواهد شد به طورى که در سال ۱۳۹۳ عملیات اجرایى این پروژه آغاز مى شود.

عضو کمیسیون کشاورزى،آب و منابع طبیعى مجلس،گفت: به طور یقین با تخصیص این میزان اعتبار بدنه سازى خیابان طالقانى شوشتر هر چه سریع تر تکمیل خواهد شد.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3336

۲ نظر

  • جناب ۱۶ میلیارد تومان است نه ۱۶۰ میلیارد تومان. این همه چاله و چوله را که نمی توانی پر کنی. می خواهی دبیرستان بسازی، پل عقیلی را بسازی، بدنه خسابان طالقانی را بسازی و…. اینها با دویست میلیارد هم نمی توان ساخت چه برسد به ۱۶ میلیارد.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: