۵۰ درصد اعتبار ساخت زیرگذر پل شهید کجباف شوستر را تقبل می کنم

به گزارش سفیرشوشتر ، غلامرضا شریعتی در حاشیه افتتاح پروژه های دانشگاه علوم پزشکی شوشتر اظهار کرد: ۵۰ درصد از اعتبار ساخت زیرگذر پل شهید کجباف را متقبل می شویم، هرچند که اعتبار کمی نیست و نزدیک به چهار میلیارد تومان می شود.

وی افزود: باید زمینه رضایتمندی مردم از بخش سلامت و درمان ایجاد و آن را تقویت کنیم. باید ضعف های موجود در این حوزه را شناسایی و هرچه سریعتر نیز برطرف کنیم.

استاندار خوزستان در ادامه تاکید کرد: هرگز نباید بنا به ملاحظات از کوتاهی خدمت رسانی به مردم چشممان را ببندیم. همه باید نهایت تلاش خود را در راستای اعتلای وضعیت بهداشت، درمان و سلامت به کار بگیریم و نظارت بر این بخش ها را افزایش دهیم.

شریعتی بیان کرد: به نظر من بالای ۶۵ درصد از مشکلات موجود در کشور به دلیل عملکرد دولت نیست و ضعف در نظارت ها داریم.

وی عنوان کرد: سطح رضایتمندی مردم باید در همه بخش ها به ویژه سلامت که مورد تاکید دولت است، ارتقا پیدا کند.

استاندار خوزستان یادآور شد: امام جمعه شوشتر تقاضای برگزاری جلسات با حضور مدیران کل را داشت که این جلسه را طی یک ماه آینده برگزار خواهیم کرد ولی پیشنهاد من به دستگاه های اجرایی شهرستان شوشتر این است که اولویت های خود را بر دو یا سه موضوع بگذارند.

شریعتی اضافه کرد: اگر قرار بر این باشد که اعتبارات را در تمامی زمینه ها پخش کنیم آن وقت نتیجه ای حاصل نمی شود، بنابراین باید اولویت ها را تعیین و در راستای تحقق آنها اقدام کرد.

اولویت؛ تکمیل پروژه های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی

وی اظهار کرد: برای اعتبارات امسال استان خوزستان اولین اولویت را بر تکمیل ۱۶۰ پروژه با بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی گذاشته ایم که آنها را تا پایان سال به اتمام برسانیم. مابقی اعتبارات را نیز برای اولویت شهرستان های مختلف هزینه خواهیم کرد.

استاندار خوزستان بیان کرد: مابقی پروژه های استان را نیز تا سال آینده به پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد می رسانیم تا از اعتبارات سال ۹۶ برای اتمام آنها بهره مند شویم.

شریعتی عنوان کرد: بخش راه یکی از اولویت های من است که شهرستان شوشتر نیز در این زمینه نیازهایی دارد. جاده شوشتر به دزفول مشکلات و تصادفات زیادی دارد و برای همین بدون اعتبار و با یک ابلاغ به مدیرکل راه و شهرسازی دستور بهبود وضعیت این جاده را دادم.

وی اضافه کرد: جاده مذکور آمار نگران کننده ای از تصادفات داشت و برای همین به مدیرکل راه استان ابلاغ زده و وعده تامین اعتبارات لازم را به وی دادم.

استاندار خوزستان گفت: برای بحث زیباسازی ورودی شهر شوشتر (سه راهی شعیبیه) نیز دستورات لازم را به شهردار دادم و فکر می کنم کارش را شروع کرده است. البته در این زمینه نیز کمک هایی را خواهیم داشت.

شریعتی در ارتباط با راه اندازی خط ریلی در شوشتر گفت: پیگیری راه اندازی خط ریل قطار هستیم ولی تا جوابی اعلام نشده و نتیجه ای هم حاصل نشود نمی توانم در این خصوص حرف بزنم.

مهر

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=8386

۳ نظر

  • پروژه احداث باند دوم محور شوشتر_دزفول حدفاصل پل ۱۸ تا ورودی دزفول بدلیل عدم تخصیص اعتبار سالیان متوالی است که بلاتکلیف مانده‌است.در مقاطعی روکش جاده قدیم صورت پذیرفت. ولی کاهش تلفات جاده‌ای تنها با ایجاد باند دوم در تمام این مسیر امکان پذیر میباشد.به امید روزی که استانداری محترم خوزستان با تخصیص اعتبار جدید ؛ ابتدا مشکل دیون سالهای قبل پیمانکاران شاغل قبلی و سپس بستر لازم جهت مناقصه باقیمانده این محور را میسر سازد.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: