یک بام و دو هوایی در حوزه فرهنگی دانشگاه شوشتر

به نام خدا

((چراغی که به منزل رواست به مسجد حرام است))

وقتی دانشگاهی در یک منطقه یا شهرستان تاسیس میشود به همراه خود تحولات مثبتی در زمینه فرهنگی،علمی،اجتماعی و اشتغال ایجاد میکند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر که چندین سال است بصورت واحد جامع معرفی و ارتقاء یافته است.اما متاسفانه دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر از واحد جامع فقط نام آن را یدک میکشد و نه تنها باعث تغییرات مثبت در شهر نشده است بلکه پیامدهای منفی آن بیشتر بوده است.

دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر مسئولین و اعضای هیئت علمی آن خارج از شوشتر هستند چه نفعی به حال مردم شوشتر دارد؟؟؟

دانشگاهی که محفل خانوادگی و باند بازی بعضی افراد شده است و فرزندان محروم شوشتر فقط باید نظارگر باشند،چرا برای برپایی یک نمایشگاه ساده کتاب که کاری فرهنگی است علیرغم اینکه بیش از ۱۰ نفر از ریاست واحد تا مدیر حراست مجوز مربوطه را امضاء کردند ولی مسئول حوزه فرهنگی موافقت نکرد،به بهانه ی اینکه این مسئله در شورای اداری دانشگاه تصویب شده است و اسرار بر این نمود که نمایشگاه کتاب باید در کانکس کنار حوزه فرهنگی برگزار شود و بصورت غیر مستقیم باعث متضرر شدن  بانیان این کار فرهنگی شد.

ولی اینک بعد از چند ماه به افرادی دیگر که حتی بومی شوشتر نیستند اجازه برگزاری نمایشگاه مشابه را در فضای روبروی ساختمان دانشکده امام صادق(ع) و داخل فضای آموزشی دانشکده امام صادق(ع) را میدهد.

جناب مسئول مربوطه که در شهر خودت حتی یک پست کوچک را نداشتی و در شهر شوشتر انواع پست ها را گرفتی و باندی اختاپوس گونه ای درست کردی،آیا قانون در عرض چند ماه عوض شده است؟؟؟

چرا برای افرادی که تازه نمایشگاه بر پا کردند مثل سایرین رفتار نکردی؟؟؟آیا فقط به این دلیل  نیست که اینها سفارش شده هستند؟؟؟شما در شهرشوشتر و دانشگاه شوشتر دنبال چه چیزی هستی؟؟؟

یک شهر از نگفتن خراب میشود و یک شهر از گفتن زیاد،شوشتر شهری است که از نگفتن خراب شده است و بس.لطفا مسئولین محترم شوشتر و استانی فکری به حال آشفته ی دانشگاه شوشتر کنند.

فعلا سفیرشوشتر صلاح بر این نداست که مستندات و ادله تصویری ارائه کند، باشد که رفتارشان با جوانان شوشتری بهتر شود.

در آخر بر خود لازم میبینم که تشکری ویژه از کسانی که تلاش شبانه روزی در این واحد دانشگاهی دارند داشته باشم.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=1997

۱۲ نظر

 • باسلام.دانشگاه شوشتر شده جولانگاه غیر بومی ها،که فقط بیان اینجا همه چیز رو به هم بریزن و برن.
  فروش اتوبوس های ویژه دانشگاه تو زمان رئیس غیر بومی بود،اعطای پیمانکاری های عمرانی به سفرش شده ها ازجمله کارای این دوستانه.
  الانم مدتیه ایذه ای ها حجوم اوردن به دانشگاه

 • کاملا حق با شماست.باند بازی در دانشگاه به اوج خود رسیده.
  همینطور شده که دانشگاه شوشتر پیشرفت بسیار ناچیز دارد و در برخی زمینه ها حتی پسرفت داشته.
  باید تاسف خورد و این ریاکاری ها را فریاد زد،بلکه به جایی رسید

 • متأسفانه در شهر خودمان غریبیم و آنهم به این دلیل که هیچوقت متحد نبوده و نیستیم . آیا در دزفول یک نفر شوشتری یا بختیاری حق استخدام دارد؟؟؟؟ چگونه در شوشتر و دانشگاه آن جولانگاه چنین افراد قومیتگرایی میشود؟؟؟ چگونه به اساتید حق التدریسی بومی شوشتر کمترین واحد درسی داده میشود و به دزفولی ها حداکثر واحدها داده میشود؟؟؟!!! چگونه تعدادی دانشجوی مقطع ارشد بدلیل عدم همکاری اساتید دزفولی به یکباره انصراف داده و به دزفول میروند؟؟؟؟!!! نماینده شوشتر کجاست؟؟!!! ظلم به شوشتر تا کی؟؟؟ همین آقایان با کارشکنی مانع افتتاح دانشگاه قضاء در شوشتر شده اند؟؟؟؟ برای یکبار هم که شده متحد شویم و با نامه نگاری مانع اینهمه ظلم عده ایم کوته نظر شویم…………..

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

 • پربازدیدترین ها
 • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: