مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد: شهرک سینمایی شوشتر راه اندازی می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان در سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر از برنامه ریزی برای راه اندازی شهرک سینمایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سفیر شوشتر به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر، باحضور همایون قنواتی دبیر شورای فرهنگ عمومی خوزستان سومین جلسه  شورای فرهنگ عمومی شوشتر برگزارشد.

در این جلسه قنواتی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه ای که به هنر و فرهنگ دینی دارد گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که قرار است به زودی در شوشتر کلید بخورد ، اجرای پروژه ی شهرک سینمای است.

وی افزود:  با توجه به بافت شهری شوشتر و زمینه ی مساعد در این خصوص ، آماده اجرای این طرح هستیم.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خوزستان تاکید کرد: انتظار میرود مسوولین شوشتر با شناختی که از موقعیت شهرستان دارند هرچه سریعتر نسبت به معرفی مکانی مناسب برای اجرای این طرح اقدام کنند.

همچنین در این جلسه، حجت الأسلام والمسلمین سلیمانی رییس شورای فرهنگ عمومی شوشتر با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، بر لزوم بهره برداری مومنین از این ماه پر خیر و برکت تأکید کرد.

وی با اشاره به فعالیتهای مثبتی که در زمینه های مختلف فرهنگی در شهرستان شوشتر صورت گرفته ، خواستارشد؛ تا اهتمام بیشتری از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص رسیدگی به وضعیت کیفی کانونهای فرهنگی هنری مساجد و پیگیری کم و کاستی ها و تقویت و ارتقای سطح کیفی آنها صورت گیرد.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3206

۱ نظر

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: