محسن رضایی: با مدیریت جهادی می‌توان اقتصاد مقاومتی را تقویت کرد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در سایه مدیریت جهادی می‌توان اقتصاد مقاومتی و ارزش‌های انقلابی را تقویت کرد.

به گزارش سفیر شوشتر ، محسن رضایی در مراسم پاسداشت سرهنگ شهید جانباز رضا شاطر رجبی و تجلیل از پدران آسمانی در محل حسینیه قرائت قرآن شهر نطنز با تبریک میلاد با سعادت امام علی(ع)، ادامه داد: جریان انقلابی در کشور به شخص و گروهی متکی نیست، بلکه با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب پیوند خورده است.

    وی افزود: در شرایط فعلی و با توجه به تحریم‌ها باید از فرمول دفاع مقدس و انقلاب که همان حضور جوانان در عرصه‌های مختلف است، بهره برد و به جوانان و سرمایه‌های کشور اعتماد کرد.
    دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مهمترین خواست رهبر معظم انقلاب از سران قوا، پرداختن به مسأله اقتصاد مقاومتی است، زیرا این اقتصاد ریاضتی نیست که به مردم بگوییم تحمل کنند، بلکه شکوفا کردن اقتصاد ایران در شرایط تحریم‌هاست.
  
  رضایی با بیان اینکه “شهرستان نطنز دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که می‌تواند با بهره‌گیری از توان و استعدادهای جوانان این خطه، تحول عظیم اقتصادی بوجود آورد”، تصریح کرد: نطنز می‌تواند الگوی چشم‌انداز ایران آینده باشد و بهترین و مستعدترین نیروهایی را در خود دارد که می‌توانند تحول بزرگی را در زمینه کشاورزی و معادن و گردشگری ایجاد کنند.
 
   وی به موضوع یارانه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: قانون یارانه‌ها اگر درست اجرا شود سالی یکصد هزار میلیارد تومان به منابع کشور افزوده و طی چهار سال عمر دولت، این رقم به ۴۰۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد که با این منبع عظیم مالی می‌توان هزاران شغل ایجاد کرد.
  
  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، خام‌فروشی منابع ملی و معادن کشور را از دیگر مشکلات اقتصادی کشور برشمرد و به مسأله کشاورزی و دامداری در کشور پرداخت و ادامه داد: روش‌های به کار گرفته شده در این سیستم مربوط به ۵۰ سال قبل است که بازدهی مناسبی برای کشور ندارد.
منبع:مجمع تشخیص مصلحت نظام

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=2481

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: