خانواده این جانبار در شوشتر مستحق کمک است/مسئولین رسیدگی کنند/+تصاویر

حضرت امام خمینی(س): جانبازان مایه‏ افتخار و سربلندی ملت ایران هستند

رئیش بنیاد جانبازان شهرستان شوشتر از این خانواده جانباز اطلاع دارید؟؟؟

چه کسی می تواند عظمت و جایگاه بلند جانباز را دریابد و کدام بیان توانایی وصف ایثار او را دارد؟؟؟

به گزارش سفیر شوشتر، گاهاًبا صحنه هایی در زندگی جانبازان هشت سال دفاع مقدس مواجه می شویم که گویا مسئولین از وجود آنها اطلاعی ندارند! یا شاید هم در روزگار پر زرق وبرق امروز،مطلع هستند اما فراموش کرده اند که معمار انقلاب اسلامی امام راحل فرمودند«نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ خم روز مره زندگی بفراموشی سپرده شوند».

اگر قبول داشته باشیم که جانبازان شجاع و رشید گنجینه بزرگ انقلاب اسلامی هستند و آنان در روزهای سخت دفاع مقدس هم نشین و هم نفس شهدای عزیز و گرانقدر بوده اند،باید با عزت و احترام بیشتری در جهت تکریم و رفع کمبودها،نارسائیها و مشکلات آنان و خانواده های محترم آنها کمر خدمت ببندیم و از خود اهتمام بیشتری نشان دهیم؛چرا که جانبازان حقی عظیم بر گردن تک تک افراد جامعه دارند و انکار حقوق  این عزیزان یا بی توجهی به خواسته های آنان قطعاً ناسپاسی به نعمت های خداوند است و نباید مرتکب شویم.

2 4

ازجمله  این عزیزان خانواده جانباز، مرحوم غلامرضا قاضی با ۷سرعائله(همسر و شش دختر) که اخیراً به علت جراحات جنگ و سختی های دوران پر مشقت ۸سال دفاع مقدس در فقر و تنگدستی دار فانی را وداع گفت و کبوتر وار به همرزمان شهیدش پیوست و اینک خانواده این جانباز شهید با مشکلات عدیده ای از جمله فقر و تنگدستی شدید در منزل استجاری کلنگی در کوچه پس کوچه های شوشتر با حداقل امکانات دست و پنجه نرم می کنند و به گفته همسر این جانباز، به هرکجا، از جمله بنیاد شهید، فرمانداری و سایر نهاد های زیربط  مراجعه می کند جزیأس و نومیدی حاصلی عاید وی نمی شود ودر کمال تعجب می گوید،چرا مسئولین باور نمی کنند که خانواده این جانباز که هم اینک فوت نموده و جز خدا هیچکس را ندارند،واقعاً مشکل دارند؛جانبازی که۶دختر از او بجا مانده و بعضی از آنها نیز دچارعقب ماندگی ذهنی هستند به امان خدا رها شده اند و کسی سراغی از آنان نمی گیرد.

1 3

همسرپیر این جانبازبسیجی،  با دلی پرگلایه از مسئولین وبا چشم های گریان ملتمسانه طلب یاری و مساعدت دارد تا بتواند زندگی عادی و ساده ای برای خود و بازماندگان تهیدست این جانباز فراهم نماید.

البته این راهم بدانید که بنا به اظهار خانواده این جانباز،حقوق ماهیانه این جانباز پس از فوت وی قطع شده است و تلاش آنان برای برقرای مستمری یا حقوق ماهیانه تحت هرعنوانی،  تا کنون به نتیجه ای نرسیده است.

9 8

نویسنده:جهانگیر ترکستانی

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3194

۱ نظر

 • ای انسانها………..
  ای وجدانهای بیدار
  این مرد برای حفظ ناموس من وشما به جبهه رفت،
  ای مسئولین چظور میخواهید ارزشهای انقلاب را حفظ کنید؟
  چه کسی باید بفریاد اینها برسه؟
  یا امام زمان تو بفریاد برس

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

 • پربازدیدترین ها
 • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: