افخمی؛ جدی‌ترین گزینه ریاست دانشگاه تهران

افخمی از گزینه‌های پیشنهادی برای ریاست دانشگاه تهران گفت: مقامات وزارت علوم درباره ریاست دانشگاه تهران با من صحبت کرده‌اند.

به گزارش سفیر شوشتر به نقل از خبرگزاری تسنیم،علی افخمی از اساتید دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و از گزینه‌های ریاست دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این موضوع “در برخی از سایت‌های خبری اعلام شده شما یکی از گزینه‌های ریاست دانشگاه تهران هستید.” گفت: رسانه‌ها و مطبوعات خیلی چیزها می‌نویسند.

وی افزود: البته برخی دانشگاهیان دانشگاه تهران مسائلی را در این خصوص مطرح می‌کنند، اما باید مقام وزارت علوم تصمیم نهایی را بگیرد.

افخمی خاطرنشان کرد: دانشگاهیان دانشگاه تهران و بیشتر از همه اساتید علوم انسانی دانشگاه تهران به من پیشنهاد دادند که این مسئولیت را قبول کنم.

این استاد دانشگاه تهران در پاسخ به این سؤال “آیا از مسئولان وزارت علوم برای قبول ریاست دانشگاه تهران صحبت‌هایی با شما داشته‌اند؟” گفت: در خصوص قبول ریاست دانشگاه تهران برخی مقامات وزارت علوم صحبت‌هایی با من داشته‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال “کدام‌یک از مسئولان وزارت علوم در این خصوص با شما مذاکره کرده‌اند؟” گفت: اجازه دهید تا نام آنها ذکر نشود، چون مسئولان وزارت علوم برای انتخاب رئیس دانشگاه تهران در حال رایزنی هستند.

استاد دانشکده ادبیات دانشگاه تهران با اشاره به “من انسان ناشناخته‌ای نیستم” تصریح کرد: بنده استاد پایه ۳۱ دانشگاه تهران هستم و ۲۷ سال پیش هنگامی که استادیار بودم دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه تهران را تأسیس کردم و چندین سال نیز مسئولیت‌های مختلفی در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران داشتم.

افخمی در پاسخ به این سؤال “اگر رایزنی‌ها به نتیجه برسد، آیا ریاست دانشگاه تهران را قبول می‌کنید؟” گفت: بنده ۲۸ سال سابقه کار تدریس دارم و البته انتقاداتی هم به مدیریت گذشته دانشگاه تهران داشتم و لذا برنامه‌هایی هم در صورت ایجاد شرایط لازم در دانشگاه تهران دارم.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=189

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: