شیرین ترین حوادث سال۹۲ازنگاه نمایندگان خوزستان

حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری/سفر هیات دولت به خوزستان/تخصیص بودجه از طرف مقام معظم رهبری برای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری/وصل شدن آب طرح غدیر به اهواز/راهپیمایی۲۲ بهمن و روز قدس

**حضور خوب مردم خوزستان در انتخابات

سید راضی نوری نماینده شوش گفت:با توجه به تحریم ها و توطئه ها و مشکلاتی که وجود داشت حضور خوب مردم خوزستان در انتخابات سال ۹۲ بهترین اتفاق سال بود.

 

**سفر دولت به استان خوزستان

درویش پور نماینده ایذه و باغملک گفت:انتخابات آرامی که برگزار شد و سفر دولت به استان خوزستان هم حادثه خوبی در سال ۹۲ برای خوزستان بود.

 

**تخصیص بودجه از طرف مقام معظم رهبری برای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری

حبیب آقاجاری نماینده مردم ماهشهر گفت:تخصیص بودجه از طرف مقام معظم رهبری از طریق صندوق توسعه اقتصادی برای ۵۵۰ هزار هکتاری که دولت در سفر به خوزستان آ« را اعلام کرد

 

**وصل شدن آب طرح غدیر به  اهواز

سید شکر خدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: وصل شدن آب طرح غدیر به آب اهواز  که کیفیت آب را خیلی تغییر داد

 

**راهپیمایی۲۲ بهمن و روز قدس

سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز گفت:حضور دشمن شکن مردم در انتخابات و راهپیمایی۲۲ بهمن و روز قدس بود که یکبار دیگر مردم تجدید عهد و پیمان با آرمان های حضرت امام و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری داشتند.

 

**حضور مردم در انتخابات

صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک اظهار داشت:حضور مردم در انتخابات بهتر از همیشه بود  و حماسه بزرگی را رقم زدند اما غیر از این در سال ۹۲ کار قابل توجه ایی در خوزستان نمی بینم که بخواهیم به آن ببالیم.در سال ۹۲ نه بودجه خوبی داشتیم نه افتتاح طرح و کلنگ زنی خوبی داشتیم.

 

**وحدت بین نمایندگان استان در اعتراض به بودجه

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول گفت:خلق حماسی سیاسی توسط مردم و  وحدتی هم که بین نمایندگان استان درمجلس در اعتراض به بودجه خوزستان اتفاق افتاد.

 

**مشارکت مردم و خلق حماسه سیاسی

جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا  در این رابطه اظهار داشت: مشارکت مردم و خلق حماسه سیاسی حضورباشکوه درراهپیمایی ۲۲ بهمن که انصافا برگ زرینی به افتخارات استانی ما اضافه شد اینها جزو فضای خوب و شیرین استان در سال ۹۲ بود

منبع رهیاب نیوز

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=1016

۱ نظر

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: