ساخت ۶۰ درصد فیلم مستند سردار شهید توکل قلاوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: ۶۰ درصد کار ساخت فیلم مستند سردار شهید توکل قلاوند انجام شده و ساخت این فیلم تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

به گزارش سفیر شوشتر، جاسم صفات امروز اظهار کرد: زندگینامه و بخشی از خاطرات سردار شهید توکل قلاوند به صورت فیلم مستند در حال ساخت است که تا پایان سال جاری تولید این فیلم به اتمام رسیده و آماده پخش خواهد شد.

وی افزود: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است و خدمت در نهادی که صدقه جاریه است ارزش فراوان و خیر دنیوی و اخروی دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان اولویت‌های کاری این نهاد را در استان در سه محور عمده برشمرد و تصریح کرد: اولویت نخست ما در ابتدا پرداخت تمامی مطالبات ایثارگران تا پایان سال جاری می‌باشد و اولویت دوم ما تکمیل ساخت پروژه فیلم مستند سردار شهید توکل قلاوند است که انشاالله تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

وی اضافه کرد: اولویت سوم ما تنظیم لایحه‌ای برای ارائه به کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برای ارائه خدمات بر مبنای نیاز جانبازان است که اگر به تصویب نهائی برسد ضمن اینکه بحث درمان ایثارگران و جانبازان را با جدیت در سال جاری پیگیری می‌کنیم.

صفات خاطرنشان کرد: در بانک اطلاعات شغلی ما در استان بیش از ۷ هزارنفر از فرزندان شاهد و ایثارگر بالای فوق دیپلم ثبت نام کرده‌اند که برای ایجاد اشتغال این جامعه هدف نیز برنامه‌هایی در دست اقدام داریم.

سردار شهید توکل قلاوند مسئول اطلاعات عملیات تیپ ۱۷ علی‌بن ابیطالب (ع) و جانشین اطلاعات عملیات قرارگاه نجف اشرف در سال ۴۰ در اندیمشک متولد شد و در مورخه نهم بهمن ۶۱ در حین شناسایی منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی در منطقه فکه به همراه سرداران شهید حسن باقری، بقایی، رضوانی و مومنیان به شهادت رسیده و آسمانی شدند.

منبع:فارس

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=2484

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: