روز بهورزان در شوشتر گرامی داشته شد

تقارن روز بهورز در شوشتر را با هفته دفاع مقدس به فال نیک میگیریم و وارد شدن به فاز جدید طرح تحول نظام سلامت که بیشتر مربوط به بهداشت است  در این فاز بیشتر سیاست های به سوی روستاها و مکانهایی است که توجه کمتری به آنها میشود و بهورزان خط مقدم فاز جدید طرح تحول نظام سلامت میباشند.

به گزارش سفیر شوشتر ، مهندس فریدون فرهادی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی شوشتر اظهار کرد:در مقاطعی ای که سازمان بهداشت جهانی بخواهد الگوی خدمات درمانی را به کشور های در حال توسعه دیکته کند ایران را مثال میزند در حال حاضر ایران بعنوان کشور ممتاز در مقیاس های سازمان بهداشت جهانی میباشد و این مهم مطمئنا بدون وجود و کارهای صورت گرفته توسط بهورزان بدست نمی آمد.

وی افزود:خط مقدم خدمات بهداشت و در مان همین بهورزان عزیز هستند و عملکرد بهورزان در سطح جامعه باعث وجود شاخص های خوبی در سطح سازمان بهداشت جهانی برای وزارت بهداشت و درمان کشور شده است.

مهندس فرهادی خاطر نشان کرد: از بهورزان انتظار میرود که در ایجاد ، حفظ و ارتقاء سطح سلامت در جامعه کوشش و تلاش شبانه روزی و مستمر خود را ادامه دهند.

 معاونت بهداشتی دانشکده یاد آور شد: روز ۱۲ شهریور ماه روز بهورز در تقویم میباشد که در شوشتر با چند روز تاخیراین روز گرامی داشته شد ، امروز در سالن همایش شبکه سلامت دانشکده علوم پزشکی از بهورزان تقدیر شد و برنامه های مختلفی در این همایش برگزار شد.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=4192

۱ نظر

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: