انتخاب دو روستا به عنوان روستاهای نمونه گردشگری

عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: دو روستا از روستاهای شهرستان شوشتر به عنوان روستاهای نمونه گردشگری انتخاب شده اند.

 

حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی در گفتگو با سفیر شوشتر اظهار کرد: روستاهای لنگر و تک تکاب با توجه به استعداد و پتانسیلی که در زمینه گردشگری و تاریخی دارند به عنوان روستاهای نمونه گردشگری انتخاب شده اند.

 

وی افزود:در این روستاها کارهای ویژه و خاصی از جمله ایجاد فضای سبز مناسب ،کارهای فرهنگی و ورزشی وهمچنین بهسازی آسفالت و معابر در این روستاها انجام میشود.

 

نماینده مردم شوشتر و گتوند در خصوص تخصیص بودجه برای این روستاها بیان داشت:اعتبار لازم هم برای تکمیل و تجهیز این روستاها در مرحله اول مصوب شده است و این اعتبار بالغ بر ۵/۰۰۰/۰۰۰ میلیارد ریال میباشد.

 

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلستصریح کرد:در روستاهای شهرستان شوشتر کشاورزی یکی از رکن های مهم اقتصادی میباشد،که باید تلاش کنیم زمینه های لازم را برای روستاییان فراهم کنیم.

 

سادات ابراهیمی  درپایان خاطر نشان کرد:بیشتر روستاهای شهرستان شوشتر و گتوند این استعداد را دارند که به عنوان روستاهای گردشگری معرفی شوشند.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=4438

۳ نظر

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: