افتتاح دفتر نماینده شوشتر با حضور استاندار خوزستان/تهدید رسانه توسط یک شخص/ تقدیر و تشکر استاندار از زحمات عیسی رضایی/دستور استاندار به شهردار شوشتر+تصاویر

ذره بین سفیر شوشتر از سفر استاندار محترم خوزستان به شهرستان شوشتر گزارش می دهد؛

از حضور استاندار خوزستان در شهرستان شوشتر تقدیر و تشکر می‌شود؛ دکتر شریعتی پس از حضور در شهرستان شوشتر دفتر نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی را افتتاح کردند که یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که توسط ذره بین سفیر شوشتر انتشار یافته است.

IMG_4735

چشمان گریان استاندار خوزستان بعد از دیدن مستند شهیدان مدافع حرم نیز با روایت تصویر مورد توجه لنز دوربین سفیر شوشتر قرار گرفته شد.

IMG_4768

یک شخص خاص این رسانه و خبر نگار را تهدید کرد!! شما در کدام جایگاه یک رسانه و خبرنگار را تهدید می کنید؟!

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با رسانه‌های محلی شهرستان شوشتر مصاحبه نکردند و موضوع تهدید رسانه به نماینده شوشتر و گتوند گفته شد و در جواب بیان کردند: از رسانه‌های منتقد تشکر می‌کنند و رسانه‌ها آزاد هستند!!!

دکتر ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر به پشت تریبون رفت و درخواست‌های بسیار خوبی از استاندار خوزستان کرد یکی از مهم‌ترین درخواست وی کمک برای خریدن یک دستگاه سی تی اسکن و ام آر آی بود که یکی از مهمترین مطالبات مردمی در بخش بهداشت و درمان در شهرستان شوشتر است.

IMG_4803

ابول نژادیان به دیگر اقدامات دانشکده علوم پزشکی شوشتر اشاره کرد و از ساختن پروژه‌های دیگر خبر داد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر همه پروژه‌های عمرانی که برای ساختن آنها ماه‌ها و سال‌ها وقت می‌خواهد را از اقدامات حضور خود دانست که این جای سئوال دارد که آقای دکتر شما چند روز است که رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر شده‌اید؟؟واقعاً خسته نباشید پس مردم شاهد تحولی عظیم خواهند بود، البته در عمل یا در سخن؟!!

حال نوبت به استاندار محترم خوزستان رسید که به پشت تریبون بروند و خبر های خوشی به مردم شوشتر دهند و یکی از خبرهای خوش قبول کردن  ۵۰ درصد اعتبار ساخت زیرگذر پل شهید کجباف شوشتر بود که باعث خوشحالی مردم شده است.

استاندار خوزستان پس از ارائه گزارش‌های رئیس دانشکده علوم پزشکی به نکته خاصی اشاره کرد و گفت: قطعاً این پروژه‌هایی که دکتر ابول نژادیان مطرح کردند مربوط به همین روزها و ماه‌ها نیست و جا دارد از زحمات رئیس سابق دانشکده علوم پزشکی دکتر عیسی رضایی تقدیر و تشکر کنیم.

وی افزود: بخش راه یکی از اولویت‌های من است که جاده شوشتر به دزفول در این زمینه نیازهایی دارد و برای همین بدون اعتبار و با یک ابلاغ به مدیرکل راه و شهرسازی دستور بهبود وضعیت این جاده را دادم.

استاندار خوزستان گفت: برای بحث زیباسازی ورودی شهر شوشتر (سه راهی شلیلی) نیز دستورات لازم را به شهردار شوشتر دادم و فکر می‌کنم کارش را شروع کرده است.

استاندار خوزستان در ادامه با اشاره به کمپین قلیان‌ها را گلدان کنیم، اظهار کرد: یکی از چیزهایی که اخیراً زیاد معمول شده و گسترش پیدا کرده بین جوان‌ها (دختران و پسران) استفاده از دخانیات، سیگار و قلیان است.

۲۱۴۰۳۶۰

وی افزود: باید با این کمپین، قلیان‌ها را تبدیل به گلدان کنیم و به نظر من باید در آنها گل بگذاریم و از گل لذت ببریم.

شریعتی بیان کرد: امروز نیز من به این کمپین پیوستم تا در این راستا تبلیغ کنیم.

لازم به ذکر است استاندار خوزستان در این گرمای شدید با حضور در بین مردم و مسئولان با پای  پیاده پروژه‌های شهرستان شوشتر را هم افتتاح و هم کلنگ زنی کرد.

IMG_4817 IMG_4809 IMG_4838 IMG_4840 IMG_4806

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=8399

۵ نظر

 • دکتر ابول نژادیان جا داشت خودتون از زحمات رئیس سابق تقدیر و تشکر کنید نه استاندار، سفیر شوشتر واقعا بهترین رسانه در شهرستان شوشترهه.
  احسنت به آقای پریچه

 • افتتاح دفتر نماینده توسط استاندار خوزستان به دنبال چه هستیند آقای نماینده؟؟؟؟!!!!
  آقای دکتر ابول نژاد جواب بدید شما چند روز است که رئیس شده اید؟؟؟
  شهردار شوشتر دستور استاندار رو سریع انجام بده سفیر شوشتر این موضوع رو پیگیری کن

 • استاندار خوزستان واقعا ازت ممنونیم که فضا رو برا تبلیغات عده ای خاص باز نداشتید، وعده های داده شده به مردم فراموش نخواهد شد آقای….سفیر شوشتر از شما هم بیشتر انتظار داریم

 • چه کسی رسانه را تهدید کرده ؟؟؟ مسئولان شوشتر چرا برخورد نمی کنند؟؟؟نماینده شوشتر چرا اینجور پاسخ داده؟ نکنه از بستگان یا تیم انتخاباتی این آقا بوده واقعا که!!سفیر شوشتر من از شما حمایت می کنم.شماره تماسم رو براتون فرستادم.
  یک فعال سیاسی در تهران

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

 • پربازدیدترین ها
 • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: