از پیگیری تسریع در اجرای امور مربوط به آب روستایی تا بازدید از مناطق تعیین شده برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری+ تصاویر

نشست شورای اداری شهرستان شوشتر امروز پنجشنبه ٢٠ مهرماه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار برگزار شد.

استاندار خوزستان در حاشیه این نشست با حضور در جمع خبرنگاران تشکیل زنجیره زراعت چوب در شرکت توسعه نیشکر را منشأ اتفاقات مثبت در استان و منطقه دانست.

حسینی محراب به بازدید از برخی نقاطی که برای طرح ۵۵۰ هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته شده اشاره داشت و بیان کرد: در شورای اداری به جمع بندی خوبی پیرامون زیر گذر شرافت و برخی مسائل شهری بین شهرداری و مسکن و شهرسازی رسیدیم.

وی بر اهمیت بخش کشاورزی برای استان تاکید کرد و عنوان داشت: در تلاشیم تا با همکاری سازمان آب و برق جهت تخصیص آب بخش کشاورزی، شیلات و زراعت را رونق ببخشیم.

استاندار خوزستان افزود: در این جلسه ۲۵ مصوبه مطرح شد و ۴۰ مصوبه نیز در دستور پیگیری است.

حسینی محراب شوشتر را یکی از شهرهای مهم استان دانست و با اشاره به ظرفیت های آن ادامه داد: با تمام قوا تلاش می کنیم که مردم ثمره ظرفیت های برجسته این شهرستان را بچشند.

وی از انجام هماهنگی های لازم با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) جهت آبرسانی روستایی خبرداد و گفت: هماهنگی لازم جهت تسریع در اجرای امور مربوط به آب روستایی در همین جلسه صورت گرفت که ان شالله به اتفاقات خوشحال کننده ای برای مردم عزیز منجر خواهد شد.

استاندار خوزستان در پایان از صبر مردم تشکر و ابراز داشت: زمانی که کار بزرگی می خواهد پیش برود مثل اصلاح شبکه آب شهری؛ در مسیر اجرا سختی هایی هم به وجود می آید که مردم با صبر خود می توانند در این مسیر یاری‌گر مسئولان باشند.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=11187

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: