اغتشاش در سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کیش

درحالیکه برخی رسانه ها شب گذشته خبر داده بودند که در پی اغتشاش در سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کیش، مسعود قانعی فرد فرماندار بندرلنگه و محمدحسین حسن بیگی بخشدار کیش را برکنار شدند، پیگیریهای خبرنگار «انتخاب» حکایت از آن دارد که این برکناری ها ربطی به ماجرای سخنرانی آیت الله هاشمی ندارد.

به گزارش سفیرشوشتر به نقل از انتخاب،در ادامه ی رسم برخی جریان های نوپای سیاسی در بهم زدن سخنرانی های مقامات کشور، بار دیگر نوبت به آیت الله هاشمی رفسنجانی رسید.

آیت الله هاشمی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام که به رسم هر ساله به کیش سفر کرده ، طی سخنانی در یکی از مساجد کیش با واکنش تند تعدادی از حاضرین مواجه شد.

این افراد که با برنامه از پیش تعیین شده وارد مسجد شده بودند، هنگام سخنرانی آیت الله هاشمی شروع به داد و فریاد کردند و در نهایت مانع سخنرانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام شدند.

پیش از این، عضو گروه «پایداری» و موسسه آموزشی امام خمینی، در سال ۸۵ و در میانه ی سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی با داد و فریاد مانع سخنرانی آیت الله هاشمی شده بود. همین جریان دو سال پیش، دهها نفر را به حرم حضرت معصومه (س) کشاند تا با فریاد و پرتاب کفش و مهر نماز و … مانع سخنرانی دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شدند.

آیا برکناری فرماندار بندرلنگه، به خاطر اغتشاش در سخنرانی هاشمی بود؟

بلافاصله پس از انتشار خبر بهم زدن سخنرانی آیت الله هاشمی در کیش، برخی سایت ها مدعی شدند که فرماندار بندرلنگه ، بخشدار کیش و رییس دفتر استاندار به دلیل این اتفاق برکنار شدند ؛ اما یک مقام آگاه در این مورد به خبرنگار «انتخاب» گفت که برکناری این ۳ نفر ارتباطی با سخنرانی آیت الله هاشمی ندارد.

وی افزود: استاندار بندرعباس به دلیل برخی اقدامات بدون هماهنگی و تکروی های این سه نفر، دستور عزل آنان را صادر کرده است.

نکته ی عجیب اینجاست که با وجود هماهنگی های مختلف از سوی دفتر آیت الله هاشمی و برخی مراکز دیگر، فرماندار بندرلنگه و بخشدار کیش به کمک رییس دفتر استاندار، مانع از آن شده بودند که خبر سفر آیت الله هاشمی رفسنجانی به کیش ، به گوش استاندار بندرعباس برسد!

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=1390

۱ نظر

  • خیلی وقت از این ماجرا گذشته ولی باید بگم ؛ و عجیب تر اونکه یه استاندار نمیدونه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام کی میاد داخل استانش، بعد تقصیر رو میندازه گردن فرماندار و بخشدار و مدیر کل دفترش، آخه از شما هم بعیده که ندونید خبر رسانی سفر مقامات به یه شهرستان و یا یه بخش از بالا به پایین صورت میگیره و نه عکسش!!! این یعنی اینکه اون استاندار باید به زیر دستاش خبر میداد، عزیز دل برادر…. البته تو این کشور همه چیز برعکسه اینم روش…

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: