۱۵ ویژه برنامه در کتابخانه‌های عمومی خوزستان اجرا می‌شود

به گزارش سفیر شوشتر، لفته منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار کرد: اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان برنامه‌های متنوعی را به مناسبت ماه مبارک رمضان اجرا می‌کند.

وی افزود: با توجه به اینکه آزمون سراسری به پایان رسیده و اعضا برای مطالعه آزاد به کتابخانه‌های عمومی مراجعه می‌کنند بنابراین برای ماه مبارک آن‌ها برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان تصریح کرد: همه برنامه‌هایی که در کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود با محوریت قرآن کریم است.

وی یکی از برنامه‌های مهم اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان را برپایی نمایشگاه‌های کتاب عنوان کرد و گفت: همه این نمایشگاه‌ها با محوریت قرآن و کتاب‌های دینی برگزار می‌شود.

منصوری اضافه کرد: جلسات قرائت قرآن نیز به مناسبت ماه مبارک رمضان در کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان نیز با حضور اعضا برگزار می‌شود.

وی یکی دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان را مسابقات کتاب خوانی اعلام کرد و ادامه داد: به همین منظور ۱۰ کتاب در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: متقاضیان خوزستانی می‌توانند با مراجعه به نشانی http: //booki.ir در این مسابقات شرکت کنند.

وی برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن و جلسات نقد کتاب را از دیگر برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان به مناسبت ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

منصوری با بیان اینکه نمایشگاه‌های کتاب هم اکنون در کتابخانه‌های مختلف در حال برگزاری است افزود: یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در کتابخانه عمومی علامه شیخ شوشتری در شوشتر برپا شد.

 

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3288

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: