ضایعات کنار انبار اداره آبفار شوشتر طعمه حریق شد

به گزارش سفیر شوشتر به نقل از خوزپرس از اهواز، ظهر امروز خبری در خبرگزاری ایرنای خوزستان با تیتر خبریانبار اداره آب و فاضلاب روستایی شوشتر طعمه حریق شد کار شد که به سرعت در بین رسانه های شهرستان و استان انتشار یافته است.

 

نکته مطرح شده در این خبر این بود که انبار اداره آب و فاضلاب روستایی طعمه حریق شده و این خبر در گفت و گوی اختصاصی خبرنگار خوزپرس تکذیب شد.

ارژنگ محمدی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خوزپرس در شوشتر اظهار داشت: هیچ گونه آتش سوزی در انباره اداره آب و فاضلاب روستایی شوشتر صورت نگرفته است و این آتش سوزی در ضلع جنوبی اداره صورت گرفته که خسارت زیادی را به همراه نداشته است.

وی افزود: در فضای بین اداره و انبار مقداری ضایعات وجود داشته که طعمه حریق شده و هیچ گونه خسارتی به انبار و ساختمان اداره آب و فاضلاب روستایی وارد نشده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شوشتر بیان کرد: علت آتش سوزی وجود خار و خاشاک پشت دیوار اداره بوده که بعد از آتش سوزیبه داخل اداره ورود کرده و باعث آتش سوزی  ضایعات لوله‌های پلی اتیلن  پشت دیوار شده که خسارتی زیادی وارد نشده است.

 

حضور  به موقع مأمورین آتش نشانی شهرستان شوشتر در محل 

سید مهدی ایوبی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خوزپرس در شوشتر اظهار داشت: حضور به موقع مأمورین  آتش نشانی شهرستان شوشتر در کمتر از سه دقیقه در محل حادثه باعث مهار شدن آتش شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شوشتر افزود: مدت زمان مهار آتش کمتر از ۱۹ دقیقه بوده و این کار به وسیله ۵ خودروی آتش نشانی، تانکر آب و ماشین‌های پشتی بانی صورت گرفته است.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=8273

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: