شفای دختر فلج در شب میلاد حضرت معصومه(ع) توسط آقا سبزقبا(ع)

“حسین حاجی طالب” مدیر آستانه متبرک حضرت سبزقبا(ع) در گفتگو با دزفول امروز از شفای دختری در شب میلاد حضرت معصومه(ع) خبر داد و افزود: در ایام میلاد حضرت معصومه (س) مورخ ۷-۶-۹۳ ساعت ۹ شب متوجه شدیم که دختری به نام “مریم رحیم نژاد” که از دوران کودکی یک پایش به صورت کامل فلج بود، بعد از چند عمل دکترها جوابش کرده بودند که با توسل به حضرت سبزقبا(ع) این دختر در شب میلاد حضرت سبزقبا(ع) شفای کامل پیدا کرد.

وی افزود: این دختر ۲۹ ساله ساکن شهرک مدرس دزفول است که از دوران کودکی یک پایش بطور کامل فلج بوده و بدون عصا قادر به راه رفتن نبوده است. چندین بار عمل جراحی انجام داده ولی جوابی نگرفته و در آخرین عمل دکترها به گفته بودند که از نظر پزشکی این پا به هیچ وجه بطور کامل خوب نخواهد شد و فقط در بهترین شرایط ممکن است ۲۰ درصد توانایی آن باز گردد.

مدیر آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) ادامه داد: پس از آخرین عمل، در سه ماه پیش در خانه بستری بوده  و هیچ امیدی به خوب شدن نداشته است.

حسین حاجی طالب تصریح کرد: وقتی پدر و مادر این خانم، ناامید می شوند با حضور در حرم سبزقبا(ع) به این امامزاده عظیم الشأن متوسل شده و شفای دخترشان را از حضرت آقا سبزقبا(ع) خواستار می شوند.

وی افزود: پس از توسل به حضرت سبزقبا(ع)، یک شب این خانم، در خواب حضرت سبزقبا(ع) را می بیند ، وقتی از خواب بیدار می شود، متوجه می شود که پاهایش حس دارد، و همان جا از رختخواب بلند می شود و در حالی که پیش از این بدون عصا نمی توانست راه برود، شروع به راه رفتن می کند.

مدیر آستان سبزقبا(ع) با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن شدید این خانواده از این شفا و اطلاع از داستان، خاطر نشان کرد: بلافاصله به آستانه سبزقبا(ع) مراجعه و ضمن زیارت حضرت محمد بن موسی الکاظم(ع) با حضور در دفتر آستانه داستان شفای خود را عنوان کردند.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع بازدیدکنندگان  سفیر شوشتر از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=4037

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: