روز کارمند در شوشتر گرامی داشته شد

علی بهرامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر در جلسه ای در روز کامند ، با گرامیداشت این روز و یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر از کارمندان پرتلاش این اداره تقدیر کرد.

به گزارش سفیر شوشتر، بهرامی افزود در هفته ی دولت و با توجه به خدماتی که دولت جمهوری اسلامی برای ملت داشته لازم است از کلیه مسئولین نظام که در سایه ی مهمترین رکن این انقلاب یعنی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، که به عنوان منبع انرژی برای خدمتگزاران این نظام مقدس است تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: در روزگار کنونی که بیشتر کشورهای منطقه درگیر مناقشات داخلی و بیرونی هستند باید شکرگزار نعمت آرامش بود و با هرچه توان، اقتصاد و معیشت خود را محکم تر از قبل نموده و از طوفان بلاها عبور کرد.

ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی امام راحل عظیم الشأن و شهدای گرانقدر انقلاب گفت: با خدمت صادقانه است که می توانیم ضمن پاسداشت خون شهدا ، به اهداف بلند نظام نائل شویم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر با تقدیر از زحمات کارکنان اداره در حوزه های مختلف کاری، خواست تا اولین گام در راه خدمت رسانی را تکریم ارباب رجوع و سپس صرفه جویی در مصرف بدانند تا بدین سان موجب رضایت مردم و خداوند خود باشیم.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3924

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: