برگزاری اولین نشست عمومی گتوندی های مقیم تهران

برگزاری اولین نشست عمومی گتوندی های مقیم تهران

با حضور نماینده شوشتر و گتوند:

جمعه شب گذشته به همت جمعی از نخبگان، معتمدین و صاحب نظران شهرستان گتوند اولین نشست عمومی گتوندیهای مقیم تهران در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

به گزارش سفیر شوشتر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی نماینده شوشتر و گتوند، حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی در این نشست با برشمردن فضائل ماه مبارک رمضان پیرامون اهمیت تشکلهای مردم نهاد در سخنانی اظهار داشتند: یکی از کارکردهای مؤثر و مشخص سازمان‌های مردم‌نهاد، حدواسط‌ بودن بین دولت و جامعه است.

ایشان در ادامه افزودند: نکته مهمی که می‌توان درباره اهمیت مشارکت مردم در سازمان‌های مردم‌نهاد و کارکردهای مهم آن گفت این است که مشارکت، موجب افزایش و ارتقای سطح آگاهی اجتماعی می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکید کردند: نقش اساسی سازمان‌های مردم‌نهاد در جریان کمک به توسعه، ایجاد ظرفیت اجتماعی در مراحل برنامه‌ریزی و سازماندهی فعالیت‌های توسعه است.

نماینده مردم در مجالس هشتم و نهم در پایان با توجه به ظرفیتهای شهرستان گتوند از نخبگان و معتمدین مقیم تهران خواستند تا در رشد و توسعه شهرستان مشارکت فعالانه داشته باشند.

شایان ذکر است: در این نشست که بصورت خانوادگی و با ضیافت افطار همراه بود، نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام سادات ابراهیمی اقامه شد.

خاطرنشان می شود: چندی پیش در شامگاه ششم رمضان حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی در مراسم افطار شوشتری های مقیم خوزستان نیز شرکت نمودند.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3322

۲ نظر

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: