آموزش و پرورش تاثیرگذار‌ترین نهاد در تربیت نیروی انسانی است

نماینده مردم شوشتر و گتوند گفتند: آموزش و پرورش تاثیر‌گذار‌ترین نهاد در تربیت نیروی انسانی است.

 سفیر شوشتر:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده شوشتر و گتوند، حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی با حضور در جمع معلمان و دانش آموزان دبیرستان تیزهوشان طلایه داران شهرستان شوشتر اظهار داشتند: در هر کشوری نیروی انسانی اصلی‌ترین عامل پیشرفت آن کشور در عرصه‌های مختلف است که این وظیفه در کشور ما به عهده آموزش و پرورش است.

ایشان افزودند: وجود مراکز علمی استعدادهای درخشان در شهرستان موجب ارتقای علمی و فرهنگی و نیز موفقیت بیشتر دانش‌آموزان در المپیادهای علمی و جشنواره‌های متعدد می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در ادامه به مشکلات موجود در سطح مدارس اشاره کردند و ابراز داشتند: متأسفانه برخی مدارس شهرستان های شوشتر و گتوند با مشکلات عدیده‌ای نظیر کمبود آب آشامیدنی و امکانات بهداشتی مواجه هستند که از مسئولین تقاضا داریم نسبت به رفع مشکلات این مدارس اقدام کنند تا دانش‌آموزان ما بدون نگرانی و هیچ دغدغه‌ای به تحصیل خود ادامه دهند.

حجت الاسلام سادات ابراهیمی همچنین بیان داشتند: به عقیده بسیاری از کارشناسان شاید آموزش خیلی سخت نباشد، اما آن چه کار معلمی را سخت و پرمشقت می‌کند، ایجاد فضای آموزش و یافتن شیوه‌های مناسب برای جلب و جذب دانش‌آموزان است.

نماینده مجالس هشتم و نهم تاکید کردند: معلمان همیشه تمام تلاش خود را به منظور موفقیت هر چه بیشتر دانش‌آموزان انجام می‌دهند و کار معلمی تنها یک شغل نیست، زیرا با فکر و ذهن و روح افراد ارتباط دارد.

ایشان در پایان با اشاره به گفت وگوهای سازنده هسته ای ایران و ۱+۵ گفتند: ورود تیم دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران به این مذاکرات بسیار خوب بود و باعث شد تا افکار عمومی جهان، به این مهم پی ببرند که ایران در پی تعامل سازنده با نظام بین المللی است.

 

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=604

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: