آخرین وضعیت راه آهن و شرکت لاستیک سازی

سادات ابراهیمی:هیچ گونه تغییر و تحولی  در مورد امتیاز را آهن شوشتر به مشهد به وجود نخواهد آمد،فقط در  امر جا به جایی مسافر بخاطر بحث زمان تغییری بوجود آمده بود و با پیگیری های انجام شده قرار است به حالت اول برگردد و نگرانی مردم در این بابت به مرکز منتقل شده است.

به گزارش سفیرشوشتر ، دیروز در گفتویی اختصاصی با حجه اسلام سادات ابراهیمی ایشان برای اولین بار خبر از توسعه فاز تایر رادیال شرکت لاستیک سازی خوزستان دادند.

وی افزورد: با مذاکرات متعدد صورت گرفته در سطح مرکز همچنین با فعالیت بسیار خوب جناب آقای مهندس امیر صادقی مدیر عامل لاستیک خوزستان این موضوع در حال پیگیری است.

ایشان ابراز امیدواری کردند با تامین تسهیلات ارزی و ریالی فاز تایر رادیال  این شرکت راه اندازی شود ، و با بهره برداری این شرکت ۵۰۰ شغل به صورت مستقیم ایجاد خواهد شد ، طبق صحبتهای صورت گرفته قرار بر این شد که نیروی انسانی فاز توسعه تایر رادیال  از جوانان متخصص و بومی شهرستان شوشتر باشند.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3445

۱ نظر

  • سلام ساعت حرکت باید طوری تنظیم شود که مردم و بازاریان به موقع به محل مورد نظر خود برسند یعنی صبح زود به تهران برسند که به بازار رفته و خرید کنند نه وقتی همه جا بسته شد و باید یک روز دیگر را در تهران بمانند

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: