کلنگ زنی و افتتاح بیش از ۱۲۰ پروژه در بخش مرکزی شوشتر

ایرج شیاسی گفت: مجموع اقدامات صورت گرفته از هفته دولت ۱۴۰۰ تا هفته دولت ۱۴۰۲ از محل اعتبارات ارزش افزوده دهیاری‌ها و اعتبارات آلایندگی ۱۲۸۰ میلیارد ریال بوده و خدمات بسیار خوبی به روستا‌ها در جهت تکمیل زیر ساخت‌های روستایی و توسعه پایدار روستا‌ها ارائه گردیده که افزایش رضایتمندی و امید در جامعه را به دنبال داشته است.

او می‌گوید: زیرسازی و آسفالت معابر با مقدار ۱۱۹ هزار متر مربع، احداث جوی و جدول دفع آب‌های سطحی با مقدار ۲۵ کیلومتر، پیاده‌رو سازی و اجرای کفپوش به طول ۱۱۰۰۰ مترمربع، احداث پارک محله‌ای به تعداد ۸ مجموعه، تامین و خرید ماشین حمل زباله به تعداد ۸ دستگاه و به ارزش ۹۰ میلیارد ریال و تهیه و نصب برج نوری به تعداد ۱۵ دستگاه از جمله این اقدامات بوده است.

بخشدار مرکزی شوشتر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز قرارداد بیش از ۵۳۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی منعقد شده که برخی از آن‌ها تاکنون تکمیل و به اتمام رسیده اند و تعدادی دیگر در حال اجرا می‌باشند.

به گفته او از همه دهیاران انتظار داریم تا به وظایف تعریف شده قانونی خود عمل کنند. در این خصوص نقش نظارتی بخشداری را قانوناً ایفا می‌کنیم و از هیچگونه کم کاری در این خصوص گذشت نخواهیم کرد.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=11061

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: