سعید ایزدیان از سادات ابراهیمی حمایت کرد+ تصاویر

به گزارش سفیر شوشتر، در شامگاه گذشته حاج سعید ایزدیان با حضور در ستاد انتخاباتی سید محمد سادات ابراهیمی در شهرستان گتوند و شوشتر موجی عظیم در انتخابات شوشتر و گتوند به وجود آورده است.

فریاد مردم شوشتر و گتوند و اتحاد مردم با حضور شیر مرد بختیاری در آسمان طنین انداز شد.

دکتر سعید ایزدیان رای خود و حامیان خود را متعلق به سادات ابراهیمی دانست و موجی عظیم در انتخابات شوشتر و گتوند به وجود آورد.

سعید ایزدیان در گفت و گوی اختصاصی با سفیر شوشتر اظهار داشت:  اصلح ترین نامزد در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند را سید محمد سادات ابراهیمی بوده و از ایشان اعلام حمایت می کنم.

وی افزود: با توجه به تجارب سادات ابراهیمی در مجلس هشتم و نهم و پتانسیل های شهرستان های شوشتر و گتوند حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی اصلح ترین نامزد در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند است.

ایزدیان با اشاره به منافع مردم شوشتر و گتوند بیان کرد: سادات ابراهیمی می تواند نسبت به دیگر نامزد ها از منافع مردم در شهرستان شوشتر و گتوند دفاع کند و با یاری خداوند در دوره سوم خدمات ویژه ای به مردم منطقه خواهد داد.

ایزدیان (۲)

IMG_1938

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=7988

۲ نظر

  • خخخخخخخخخخخخخ . به عنوان فعال رسانه ای که سالهاست خارج از خوزستان فعالیت میکنم امروز به سایت های شوشتر سرک کشیدم . واقعا آماتورید این جوزدگی واسه یه رسانه خیلی تاسف انگیزه . بعد از چند ماه توجه کنید به متن :فریاد مردم شوشتر و گتوند و اتحاد مردم با حضور شیر مرد بختیاری در آسمان طنین انداز شد

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: