با حضور مسئولین استانی شورای کشاورزی در فرمانداری تشکیل شد

دیروز عصر راس ساعت ۱۷ در سالن جلسات فرمانداری، جلسه شورای کشاورزی با حضور نماینده شهرستان شوشتر در مجلس ، مشاور استاندار در بحث شیلات ، مدیرکل جهاد کشاورزی ، مدیرکل طیور و دام ، مدیرکل شیلات ، مدیرکل تعاونی روستایی ، مدیر کل منابع طبیعی ،مدیرکل آب و برق ،مدیر کل حفاظت محیط زیست سرپرست بانک کشاورزی استان خوزستان و جمعی از مسئولین محلی برگزار شد.

به گزارش سفیرشوشتر در این جلسه ابتدا مهندس نجفی ضمن تبریک بمناسبت ماه پر برکت رمضان و همچنین خیر مقدم به میهمانان جلسه ، افزودند : اجرای بعضی از طرح ها کشاورزی توقع مردم و مسئولین را بالا برده و تمامی مسئولین را برآن داشته که نیاز های کشاورزان را به هر شکل ممکن باید مرتفع ساخت.

ایشان اضافه کردند: در طرح های مصوب سفر مقام معظم رهبری ، درست است که روند کار آهنگ کندی داشته ولی تعطیل نشده اند،ایشان اشاره ای به کارهای صورت گرفته در منطقه میان آب عرب حسن داشتند.

P1140556 P1140560 P1140551 P1140560 P1140554 P1140553

 

حجت السلام سادات ابراهیمی تقدیر و تشکری از مسئولین در جلسه داشتند،همچنین کشاورزی را در شهرستان شوشتر موضوعی مهم و استراتژیک قلمداد کردند ، و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان که میتوان به پروژه های آبیاری و زهکشی در شرق رودخانه گرگر(تعمیر و مرمت) ، پروژه های نیمه تمام جهاد نصر با توجه به قول  رئیس جمهور هیچگونه تغییری مییسر نشده است اشاره ای داشتند.

آقای کیخسرو چنگلوایی مدیرکل کشاورزی استان به کشاورزان قول دادند به هرمیزان که کشاورزان و مسئولین محلی تقاضای سوخت و کودهای کشاورزی داشتنه باشند بدون هیچ نگرانی فراهم خواهیم کرد.

وی افزود : که خرید گندم نسبت به سال گذشته ۴۳درصد افزایش داشته است و به مرز یک میلیون وسی هزار تن رسیده است.

در این جلسه نماینده کشاورزان و نماینده بخش شیلات اشاره ای به مشکلات خود داشتند و آنها را به گوش مسئولین ذیربط رساندند و قولهای مساعد جهت رفع مشکلات پیش رو را از مدیرکل کشاورزی و مدیرکل شیلات دریافت کردند.

 

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3151

۲ نظر

  • چه دستاوردهایی برای شهرستان دارد این جلسه ؟ لطفا گزارش بیشتری ارائه شود در رابطه با وضعیت کشت و صنعت کارون چی ؟ در رابطه با لایروبی رودخانه کارون چی ؟ صید های بی رویه شیلات و صیدهای برقی چی / وام های خود اشتغالی چی ؟ در شهرمجاور بخش خصوصی یک میلیاردو پانصد میلیون تومان هزینه کرده و پرورش خاویار را راه اندازی کرده . برای جذب سرمایه گذار چه برنامه ای دارند ؟

  • از این جلسات زیاد برگزار می شود چه نفعی به حال کشاورزان شوشتر دارد. اگر فرمالیته باشد فکر نکنم نفعی داشته باشد. در این جلسات چرا حداقل ده نفر از کشاورزان حضور ندارند؟ در این جلسات مکرر چرا مشکلات کشاورزان را جزیی مطرح نمی کنند و فقط به مشکلات افرادی خاص می پردازند.

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: