پایان قصه سارقان در شوشتر!

گروه استان ها – با هوشیاری پلیس شوشتر خوزستان باند سارقان حرفه ای منازل شناسایی و منهدم شد. 

به گزارش سفیر شوشتر، فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی کسب خبرهایی مبنی بر فعالیت گسترده باند سه نفره سارقان حرفه ای منازل شهروندان شوشتری  اقدامات ویژه ای از سوی این فرماندهی به منظور شناسایی مخفیگاههای این سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و گشت های انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ”صادق تاجی پور”افزود: با شناسایی محل اختفای سرکرده باندو دو همدست سارقش ،ماموران پلیس آگاهی شهرستان در دو عملیات برق آسا ضمن ورود به مخفیگاههای آنان ، هر سه نفر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به اعتراف متهمان به ۱۵ فقره سرقت از منازل شهروندان بیان داشت:در بازرسی از مخفیگاههای سارقان مقادیر زیادی از انواع کالاهای خانگی و سرقتی، نظیر تلویزیون ال سی دی –رایانه –وسایل آشپزخانه – البسه –طلاجات – وجه نقد –گاوصندوق ––فرش و….به همراه مقدار زیادی اسناد و مدارک مالکیتی و هویتی مربوط به مالباختگان کشف شد.

سرهنگ تاجی پور اظهار داشت: اعضای این باند سه نفره  به دلیل سرقتهای مختلف در چندین نقطه استان، از مدتها پیش تحت تعقیب مراجع قانونی بودند ولی با جابجایی سریع و تغییر ناگهانی محلهای اختفایشان در شهرستان ها موفق به فرار از دست قانون می شدند.

گفتنی است ،صبح امروز علی بابا و همدستان سارقش برای پایان دادن به اقدامات مجرمانه شان با تشکیل پرونده و مستندات قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

منبع:پایگاه خبری پلیس

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=2386

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: