واهمه مقامات آمریکا و اسرائیل از تجهیز نظامی حماس از سوی ایران و سخنان سردار سلیمانی

یک روزنامه آمریکایی از ترس و نگرانی مقام‌های آمریکایی و صهیونیستی نسبت به تقویت تسلیحاتی نیروهای مقاومت از سوی ایران خبر داد. 

به گزارش سفیر شوشتربه نقل از روزنامه «وال استریت ژورنال»،با  افزایش دامنه درگیری بین اسرائیل و حماس  نگرانی‌ها از تلاش تهران در تجهیز نظامی حماس شدت یافته است.

بنابراین گزارش، «آیت الله خامنه‌ای»، رهبر عالی ایران چند روز قبل خواهان تجهیز توان نظامی حماس شده بود.

به نوشته این روزنامه، ایران از حامیان حماس  و جهاد اسلامی فلسطین است و یگان جهاد اسلامی طی ۳ هفته گذشته با کمک حماس به سمت اسرائیل موشک شلیک کرده است.

مقام‌های اسرائیلی و آمریکایی اعلام کرده‌اند که تجهیزات نظامی ایران از صحرای سینا در مصر به حماس و دیگر گروه‌های مقاومت می‌رسند.

پایگاه خبری رادیو رژیم صهیونیستی نیز طی گزارشی در این زمینه نوشت: اسرائیل و آمریکا از افزایش میزان ارسال جنگ افزار از جانب ایران به غزه نگران هستند. شماری از سیاستمداران ارشد ایرانی در روزهای اخیر گفته‌اند که آماده ارسال مقادیر کلانی جنگ افزار برای حماس هستند.

پایگاه اینترنتی رادیو رژیم صهیونیستی در ادامه این گزارش می‌نویسد: «قاسم سلیمانی»، فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران نیز گفته است: «ما از حماس خواستاریم زمین و آسمان را برای رژیم اسرائیل به جهنم مبدل کند».

بنابر این گزارش، سردار قاسم سلیمانی فرمانده شاخه قدس سپاه در نامه خود به شاخه‌های نظامی همه سازمان‌های مسلح فعال در غزه نوشته است لحظه‌ای از حمایت و پشتیبانی از ملت فلسطین دست نخواهد کشید و در این مسیر تردیدی به دل راه نخواهد داد.

فرمانده سپاه قدس در پیام خود آورده است؛ همه جهان باید بداند که خلع سلاح مقاومت رویایی باطل و یک توهم دست نیافتنی و یک خواب آشفته است که هرگز جامه تحقق نخواهد پوشید. خلع سلاح مقاومت رویایی گزاف است که دفن خواهد شد.

رادیو رژیم صهیونیستی در ادامه این مطلب می‌نویسد: سردار قاسم سلیمانی که از نفوذی خاص در منطقه برخوردار است، از مسلمانان جهان خواسته است،به جای جنگ با یکدیگر که باعث از بین رفتن انرژی آنان می‌شود، سلاح و جان خود را بخاطر دفاع از انسانیت و اسلام که در فلسطین خلاصه شده است به کار گیرند.

منبع:فارس

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=3548

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: