برگزاری سالگشت ثبت جهانی سازه های آبی شوشتر

عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم سالگشت ثبت جهانی سازه های آبی شوشتر در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور خبر داد.

به گزارش سفیر شوشتر، سید محمد سادات ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت:فردا دوشنبه -سی و یکم شهریور- مراسمی به مناسبت سالگشت ثبت جهانی سازه های آبی شوشتر در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور برگزار می شود.

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مراسم با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، فرماندار شهرستان شوشتر، اعضای شورای شهر شوشتر، انجمن دوستداران میراث فرهنگی شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

سادات ابراهیمی تاکید کردند: شهرستان شوشتر در بخش گردشگری از ظرفیت بالایی برخوردار است که از این ظرفیت باید به نحو مطلوب استفاده شود.

وی ادامه داد: با توجه به وجود جاذبه‌های گردشگری متعدد در شهرستان شوشتر جذب سرمایه‌گذار در راستای توسعه اقتصادی و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه با توسعه گردشگری در شهرستان شاهد توسعه اقتصادی و اشتغال‌‌‌زایی در منطقه خواهیم بود.

عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی تصریح کردند: بناهای تاریخی تأثیر زیادی بر هویت کشورها می‌تواند داشته باشد و باید در جهت حفظ آنها کوشا باشیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: شرایط گردشگری در کشور باید به گونه ای مهیا شود که سفر در سبد خانوار نهادینه و سفرهای انفرادی و بی برنامه به سمت سفرهای گروهی و برنامه ریزی شده سوق یابد.

لینک کوتاه خبر:

https://safirshushtar.ir/?p=4270

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: